Kullanım Şartları


Mevcut Şartlar ve Koşulların amacı (bundan sonra 'Logiw'), ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanabileceğiniz şartları ve koşulları tanımlamaktır.


Logiw’in ana faaliyet konusu, https://logiw.com.tr web sitesi veya mobil uygulaması (bundan böyle ‘Logiw’) aracılığıyla erişilebilen, kullanımı kolay, dinamik ve güncellenmiş bir arama motoru sağlamaktır.


Bu Hizmetlere erişmek ve bunları kullanmak için gerekli yetkinlik ve araçlara sahip olduğunuzu kabul edersiniz. Hizmetlerimizin kullanılması, mevcut şartları onayladığınızı gösterir. Logiw hizmetlerinin ve / veya faaliyetlerinin gelişimlerine uyacak şekilde, şartları istediği zaman değiştirme hakkımız saklıdır. Etkilenen Hizmetlerde, yürürlüğe girmeden önce Şartlardaki tüm önemli değişikliklerden e-posta yoluyla ve / veya diğer uygun yollarla size bilgi verilir.


Hizmetlerin Erişilebilirliği Hizmetlerin günün 24 saati ve haftanın 7 günü çalıştığı size bildirilir ve bu erişilebilirliğin ancak mücbir sebep veya teknik zorluk durumunda kesilebileceğinin farkındasınız. Hizmetlerimizin erişimini engelleyebilecek veya azaltabilecek, kontrolümüz dışındaki başka bir olayın ağ veya sunucu işlev bozukluklarından sorumlu olmayacağız. Hizmetlerin tamamını veya bir kısmını önceden haber vermeksizin, bakımını yapmak veya kontrol etmek veya testler yapmak için kesmeden, anlık olarak askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu tür bir kesinti, askıya alma veya değiştirme, yükümlülük veya tazminat hakkına sahip olamaz. Önceden sizi bilgilendirmek için elimizden geleni yapacağız. Hizmetleri uygun olmayan bir şekilde kullanmamayı kabul edersiniz (Örneğin, Hizmetlere ekli olarak Hizmetlere, sunuculara, bilgisayarlara veya veritabanlarına yasadışı olarak erişerek, dolandırıcılık saldırılarını başlatarak veya kötü niyetli veya zararlı materyaller koyarak…). Bu Koşullara uymayan herhangi bir kullanıcının Hizmetlere erişimini reddetme hakkımız saklıdır.


Hizmetlerimizden bazıları indirilebilir yazılımın kullanılmasını gerektirebilir (mobil uygulamamız veya çeşitli tarayıcı uzantıları gibi). Logiw, Hizmetlerimizin bir parçası olarak sunulan yazılımı kullanmanız için ücretsiz, kişisel, devredilemeyen, münhasır olmayan bir dünya çapında lisans verir. Bu lisansın yalnızca, Yazılımın tamamını veya bir kısmını kopyalama, değiştirme, dağıtma, satma, kiralama hakkı hariç olmak üzere, bu Koşullara uygun olarak Hizmetlerimizden faydalanması ve faydalanması amaçlanmıştır. Ayrıştırmanın yasalarca ve bu yasaların sınırları dahilinde izin verildiği durumlar haricinde, ayrıştırma veya kaynak kodu çıkarma haklarıyla aynıdır.


Gezinmenizin alaka düzeyini artırmak için diğer web sitelerine veya üçüncü taraflarca yayınlanan veya yönetilen diğer bilgi kaynaklarına köprü metni bağlantıları sunuyoruz. Dış kaynakların içerikleri üzerinde kontrol sağlayamayacağımıza göre, bu kaynakların sağlanması, içerikleri, kişisel verilerin olası toplanması ve iletilmesi, çerezlerin eklenmesi ya da yapılan diğer benzer işlemlerin aktarılması ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmediğimizi kabul edersiniz. bu siteler tarafından.


Logiw tarafından sunulan bazı Servislerde reklam bağlantıları sunulabilir. “Reklam” etiketi ile işaretlenmiş olan bu bağlantılar, reklamverenlerden gelen ve bir ücret karşılığında görüntülenen reklam niteliğinde mesajlardır. Bu bağlantıları tıklamak yalnızca hedef web sitelerine yönlendirir. Onlardan doğabilecek sözleşmeye bağlı ilişkilere ilişkin yükümlülüklerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

© Logiw │ Gizlilik   Şartlar   Reklam